Konkurs- najpiękniejsze serce kaziukowe

Konkurs- najpiękniejsze serce kaziukowe

Organizatorami konkursu są Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna oddział w Ełku, Zespół Szkół Sportowych w Ełku oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.

Celem konkursu jest: odkrywanie młodych talentów plastycznych, rozwijanie inwencji twórczej dzieci i młodzieży przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, zachęcanie dzieci i młodzieży do zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności plastycznych.

Konkurs ma charakter indywidualny.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy w technice dowolnej, zaopatrzonej w metryczkę: imię i nazwisko autora pracy, wiek autora, miejscowość, nr telefonu do kontaktu, nazwisko opiekuna/rodzica.

Prace na konkurs należy dostarczyć do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Sportowych w Ełku (ul. Suwalska 15) lub do Czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku do dnia 20.02.2020r.

Komisja oceniająca wyłoni zwycięzców będzie prace biorąc pod uwagę następujące elementy:

- estetykę wykonania

-samodzielność

- oryginalność pomysłu i wykonania.

Regulamin oraz zgoda na konkurs w załącznikach.

Kontakt z działem
Od 05.02.2020 (środa), 11:49 do 20.02.2020 (czwartek), 11:49