KONKURS NA MODERNIZACJĘ I PRZEBUDOWĘ MBP IM. ZOFII NASIEROWSKIEJ W EŁKU

29.08.2017
KONKURS NA MODERNIZACJĘ I PRZEBUDOWĘ MBP IM. ZOFII NASIEROWSKIEJ W EŁKU

Celem konkursu jest poprawa funkcjonalności biblioteki i wykorzystanie jej potencjału do stworzenia nowoczesnej i wyjątkowej biblioteki. Wykorzystanie jej słabych punktów i zmiana, która poprawi jakość i dostępność do zbiorów biblioteki, a także pozwoli rozwijać działalność biblioteki w kierunku nowej instytucji kultury, służącej jak najefektywniej swoimi zasobami społeczeństwu lokalnemu.

Na konkurs wpłynęły dwie prace. Decyzją sądu konkursowego I nagrodę otrzymał Marcin Furtak PRACOWNIA PROJEKTOWA F-11 z Krakowa. Praca wyróżnia się barwną i indywidualną bryłą, która będzie stanowić atrakcyjną dominantę wśród otoczenia.

W skład Sądu Konkursowego wchodzili:
1. Przewodniczący Sądu – arch. Kamil Birgiel
2. Zastępca Przewodniczącego Sądu – Tomasz Andrukiewicz
3. Sędzia referent – arch. Krzysztof Kilikowski
4. Sędzia – Andrzej Marcinkiewicz, Dyrektor Biblioteki Wojewódzkiej w Olsztynie
5. Sędzia – Beata Rawo

Nagrodę osobiście, 28 sierpnia 2017, w miejskim ratuszu wręczył Pan Prezydent Tomasz Andrukiewicz.

Kontakt z działem
29.08.2017 (wtorek), 12:18