Aneta Lewoń - wystawa fotografii

Aneta Lewoń - wystawa fotografii

Wystawa fotografii pt. "Kobiecość w różnych odsłonach" gości w bibliotece dzięki uprzejmości autorki zdjęc Anety Lewoń.

Mam na imię Aneta i jestem przede wszystkim mamą dwóch cudownych chłopaków ( Alexa i Maxa ), żoną i fotografką.  Z natury jestem optymistką, dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna :)  Fotografia nie jest dla mnie przypadkową rejestracją światła lecz jego reżyserią. Bazuję na świetle zastanym gdyż ono daje nam plastyczność i przestrzeń w obrazach. Uwielbiam fotografować dzieci gdyż są one bardzo ekspresyjne i bardzo jasno wyrażają swoje emocje, a to właśnie emocje i ulotne chwile chciałabym uwieczniać na swoich obrazach. Zajmuję się również fotografią okolicznościową czyli śluby, chrzty i inne uroczystości rodzinne. Każda tego typu impreza to oddzielna historia, a ja staram się tą historię zatrzymać w kadrze. Uwielbiam ludzi i obcowanie z nimi dlatego moja praca sprawia mi tak ogromną przyjemność. Dostałam taki dar od losu, że moja pasja stała się moim zawodem. Zapraszam wszystkich do mojego studia. (http://www.anetalewon.com/o-mnie/)

WERNISAŻ WYSTAWY 6 marca 2018 o godz. 17:30, zaś wystawę można obejrzeć w godzinach pracy biblioteki do 15 marca 2018 na sali konferencynej.

Wystawa w ramach wydarzenia "Wszystko dla kobiet"  z okazji obchodów Dnia Kobiet!

06.03.2018 (wtorek), Od 17:30 do 18:00